Cosy, Central 2 Bed Flat Parking

  • 57 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking Μάντσεστερ με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει 650 μέτρα από την Πινακοθήκη Γουίτγουορθ. Αυτό το διαμέρισμα 57 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 4 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα που έχει θέα στον κήπο, προσφέρει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού, κουζίνα και σαλόνι Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Εκκλησία St. Ann's Church και Όπερα του ΜάΝτσεστερ βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 2,1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Το Μουσείο Επιστήμης και Βιομηχανίας απέχει σχεδόν 2,2 χλμ. απόσταση από το κατάλυμα. Το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από τον σιδηροδρομικό σταθμό Deansgate.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cosy, Central 2 Bed Flat Parking Μάντσεστερ
Simple Stay Manchester
Τιμή μόνο για κινητά

Simple Stay Manchester

4.7
Αξιοπρεπές 3 σχόλια
428 μ από το κατάλυμα
USD 176 USD 158
ανά νύχτα
Rusholme Apartment - Sleeps 4
Τιμή μόνο για κινητά

Rusholme Apartment - Sleeps 4

718 μ από το κατάλυμα
USD 192 USD 173
ανά νύχτα
Spacious Fallowfield Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious Fallowfield Apartment

856 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Ardwick Railway Station
    2,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Πλύσιμο ρούχων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Υδάτινο πάρκο

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking περιλαμβάνουν Belle Vue Greyhound Stadium, Θέατρο The Palace καθώς και Βικτωριανά Λουτρά.
    • ❓
      Στο το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking περιλαμβάνουν Yong Da Chinese Takeaway και The Whitworth Cafe και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking;
      Το Cosy, Central 2 Bed Flat Parking είναι 57 μ².
    • ❓
      Πόσα άτομα μπορεί να φιλοξενήσει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει μέχρι 4 άτομα.
    • ❓
      Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει ωραία θέα;
      Τα παράθυρα του αυτό το διαμέρισμα βλέπουν στον κήπο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Ardwick Railway Station
    2,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cosy, Central 2 Bed Flat Parking Μάντσεστερ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο